do góry

Zarząd Interseroh: odpowiedzialność za klientów, pracowników i środowisko

INTERSEROH Organizacja Odzysku Opakowań S.A. została powołana w celu realizacji na rzecz polskich klientów zobowiązań wynikających z ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania odpadami oraz o opłacie produktowej i depozytowej.

„Interseroh działa w Polsce od 2006 roku i wierzę, że wykorzystaliśmy ten czas znakomicie. Doradzamy przedsiębiorcom jak działać w zgodzie z wymogami prawa, dbając przy tym o środowisko i rozwój biznesu. Będąc częścią międzynarodowego koncernu, możemy wdrażać rozwiązania sprawdzone w innych krajach i tworzyć nowe, zgodnie z potrzebami lokalnego rynku. W naszych dwóch spółkach rozwijamy usługi z zakresu odzysku i recykling odpadów opakowaniowych, gospodarki odpadami, doradztwa środowiskowego i edukacji ekologicznej. Z myślą o klientach zatrudniamy najlepszych specjalistów. Rośniemy - działamy już w trzech lokalizacjach (Warszawa, Kraków, Łódź). Kierujemy się potrzebami rynku, ale też wizją przyszłości, w której gospodarka zamkniętego obiegu i przesłanie zero waste są częścią codzienności konsumentów i przedsiębiorców. Ta przyszłość czeka tuż za rogiem."

Anna Grom

„Nasi pracownicy stanowią klucz do sukcesu firmy - zarówno dziś jak i w przyszłości. Zarządzanie przez komunikację i  zaangażowanie pracowników to podstawa naszego sukcesu w Polsce i we wszystkich spółkach Europy Środkowo – Wschodniej. Klient znajduje się  w centrum naszej uwagi – wspólnie z pracownikami i dostawcami rozwijamy usługi, które są nastawione na zrównoważony rozwój.”

Martin Ulke