do góry

Zarząd Interseroh: odpowiedzialność za klientów, pracowników i środowisko

INTERSEROH Organizacja Odzysku Opakowań S.A. została powołana w celu realizacji na rzecz polskich klientów zobowiązań wynikających z ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania odpadami oraz o opłacie produktowej i depozytowej.

„Działania i usługi Interseroh są tak zaprojektowane, aby być wsparciem dla przedsiębiorców, którzy muszą odnaleźć się w rzeczywistości rządzonej przez zasady rozszerzonej odpowiedzialności producenta. Co roku staramy się pomagać coraz szerszej grupie przedsiębiorców – obecnie to już około 6000 podmiotów – którzy chcą robić kolejne odpowiedzialne kroki w zakresie ochrony środowiska, rozwijając swój biznes. Doradzamy, przejmujemy obowiązki środowiskowe, edukujemy, aby odpowiednie projektowanie opakowań, a także ich późniejszy recykling odbywały się z zachowaniem najwyższych standardów."

Anna Grom

"Interseroh to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony środowiska. Świadczymy najwyższej  jakości usługi i rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska. Nasza oferta to kompleksowe rozwiązania, dzięki którym nasi partnerzy mogą bezpiecznie funkcjonować w tak obecnie trudnych ramach prawnych. Celem Interseroh jest budowanie długotrwałych partnerskich relacji z klientami, poprzez które pomagamy w osiągnięciu doskonałości biznesowej. Współpraca z nami to korzyść dla środowiska i zysk dla firm."

Paweł Lesiak

"Największym atutem Interseroh jest kompleksowość usług świadczonych w zakresie zarządzania w przedsiębiorstwie obszarem szeroko pojętej ochrony środowiska. Wspieramy naszych Klientów nie tylko w realizacji ich zobowiązań prawnych, ale również w kwestiach dotyczących zagospodarowania odpadów oraz edukacji ekologicznej i CSR. Nie byłoby to możliwe bez naszych Pracowników - zespół Interseroh to grupa specjalistów posiadających odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie praktyczne zapewniające możliwość współpracy z Klientami ze wszystkich branż i dziedzin gospodarki."

Krzysztof Hornicki