do góry

Zależy Ci na zmniejszeniu opłaty produktowej?
Dowiedz się, jak zoptymalizować koszty związane z opakowaniami w Twojej firmie

Opłata produktowa dotyczy podmiotów wprowadzających produkty w opakowaniach na rynek krajowy, producentów opon, olejów oraz baterii i akumulatorów.

W przypadku opłaty produktowej, możemy przeprowadzić audyt opakowaniowy dla Twojej firmy. Podczas takiej rewizji lokalnej sprawdzamy, czy opakowania są dobrze zakwalifikowane, a ewidencja opakowań funkcjonuje prawidłowo i sprawnie.

Podczas spotkania pokażemy Ci, jak bardzo istotne - zarówno na poziomie finansów, marketingu i samego recyklingu - jest to, jak opakowanie zostało wprowadzone na rynek. Zaproponujemy Ci nowe rozwiązania i praktyczne sposoby projektowania ekologicznych, biodegradowalnych opakowań, które pomogą zmniejszyć koszty Twojej firmy.

Proponowane przez nas rozwiązania udowadniają, że opakowania mogą być nie tylko ładne, ale również ekologiczne i tanie. Wprowadzenie zaleceń Interseroh w praktyce pomoże Ci nie tylko zmniejszyć wydatki Twojej firmy, ale dodatkowo wpłynie pozytywnie na wizerunek Twojej firmy, a w rezultacie - zwiększy sprzedaż samego produktu!

Aby skorzystać z audytu opakowaniowego Interseroh zadzwoń i umów się na spotkanie z naszymi ekspertami.

Chcesz zoptymalizować gospodarkę odpadami w Twojej firmie?

Skorzystaj z 25-letniego doświadczenia i praktycznej wiedzy specjalistów Interseroh

W przypadku gospodarki odpadami, zobowiązujemy się do organizowania systematycznej zbiórki Twoich odpadów. Wszystkie zebrane opakowania poddajemy recyklingowi, odzyskując dla Ciebie istotne materiały.

Dzięki temu, nie tylko zyskujesz potrzebne surowce, ale również zmniejszasz koszty logistyczne, czy też zarabiasz sprzedając swoje odpady. Sprzedając odpady możesz zarobić. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z ekspertem Interseroh.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług?